KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14203400
nr 1420 3400
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad. Blandteknik, bildmått: 22x12 cm, yttermått inklusive ram: 33x22 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:40:35
21/9 19:07:51